Onko todella niin, että persut on suositumpi kuin SDP

Mites toi öyhötys etenee vasemmiston näkökulmasta? Loputki duunarit tajuaa siirtyä persuleiriin. Ne jotka haluis lakkoilun sijaan tehdä duuninsa, demareissa se on vieras ajatus....ettäkö joku ihan tykkäis työnteosta ja jopa työnantajasta, että ihan luottais siihen että yrittäjätkin on ihmisiä siinä missä homot ja maahanmuuttajat.

No vasenmistokannatus lähenee nollaa ja hyvä niin.
13192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Persut on.

Äänestä

Ohan se. Demarit rakastaa matuja ja homoja, mutta vihaavat silmittömästi tavallista suomalaista.

Äänestä

Ei ole. Vassut taktikoi.

Äänestä

Perussuomalaiset on äärioikeistolainen puolue, mausteena kohtalaisesti rasismia ja fasismia.

Äänestä
  • *uli* 🤡

    Äänestä

  • Ja ihmiset kaipaa sellasta enemmän kuin perinteistä työväen etua ajavaa demaripuoluetta. Joku on pielessä . Mut onko tämä äänestäjän, persujen vai Demareiden syy? Erikoista ja surullista, että tämäkin päivä on nähty.

    Äänestä

  • Ulise rätpättimeesi ja kuuntele tarkkaan mitä se vastaa teikäläisille.

    Äänestä

no joo, kyllä se persullekin joskus selviää mitä se työnantaja edustaa, vinkki usa, siellä duuunarilla ei ole vuosilomaokeutta, eikä kyllä mitään muutakaan. Lakkoilla näköjään sentään saavat, sen oikeuden porvari on Suomesta poistamassa jotta saa painaa kunnolla päälle.

Äänestä

Hahhahhaa kun naurattaa. Vasemmisto kipristelee kuin kusiainen mutta kannatus vaan laskee.

Äänestä

Katotaan seuraavat vaalit.

Äänestä

Nyt viimeisimmässä olivat tasoissa. 19,6

Äänestä

😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

❤️ K­­­u­u­­m­­a­t­­­ ­­t­­­y­­­t­ö­­­t­ ­­o­­­d­­­o­­­t­­­t­a­v­­­­­a­t­­­ ­s­­i­­n­u­a­­­ -> https://us4.fun/kissgirl?18278569

🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

Äänestä

😋😍😋😍😋😍😋😍😋

🍒 ­­­V­­­i­­­t­t­u­­ ­­t­­ä­­m­­ä­ ­­k­­u­­u­­m­­a­­ ­­n­a­­­r­­t­­­t­u­ -> https://siz.la/hotcat21

🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mites toi öyhötys etenee vasemmiston näkökulmasta? Loputki duunarit tajuaa siirtyä persuleiriin. Ne jotka haluis lakkoilun sijaan tehdä duuninsa, demareissa se on vieras ajatus....ettäkö joku ihan tykkäis työnteosta ja jopa työnantajasta, että ihan luottais siihen että yrittäjätkin on ihmisiä siinä missä homot ja maahanmuuttajat.

No vasenmistokannatus lähenee nollaa ja hyvä niin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu