HOK-Elannon vaalit

Osuuskauppamme vaalit ovat kohta. Eilen tuli uutinen, että Asiakas-Kuluttajat listalla on 3 ehdokasta.

LUE LISÄÄ: https://hok-elanto.fi/news/hok-elannon-edustajistovaaleissa-yli-1000-ehdokasta/
7408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ketä ne on siis?

Äänestä
  • En mä tiiä, ei ole tuolla sivuilla. Kertokaa se minulle,,,

    Äänestä

Mitä eroa on Asiakas- kuluttajat listalla ja Sitoutumattomien listalla?

Äänestä

Miksi osa sitoutumattomista ei ole suuressa vaaliliitossa?

Äänestä

MIKÄ ON TOTUUS ? Miksi kaikki ei ole Sit. vaaliliitossa ?

VASTATKAA

Äänestä

Miksi kukaan ei vastaa?

Äänestä
  • Oli rajut vaalit

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Osuuskauppamme vaalit ovat kohta. Eilen tuli uutinen, että Asiakas-Kuluttajat listalla on 3 ehdokasta.

LUE LISÄÄ: https://hok-elanto.fi/news/hok-elannon-edustajistovaaleissa-yli-1000-ehdokasta/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu