Miten liittyä perspuolueeseen

Olen lihava, ruma, tyhmä ja pesen makkaroita. Miten voisin liityä perspuolueeseen
21693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Noilla edellytyksillä kelpaa vain vasemmistoon tai vihreisiin.

Äänestä
  • Sinne siis.

    Äänestä

Tule tänne poikien sauna iltaan, täällä meitä persuja piisaa.

Äänestä

Lapsellinen aloitus vassarilta.

Äänestä
  • Onneksi me persut olemme niin fiksuja.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Onneksi me persut olemme niin fiksuja.

    Päivän vitsi

    Äänestä

Molpää ja leijonakoru kaulassa. Facebookissa koulutuksen kohdalla elämänkoulu niin pääset

Äänestä

kaljaa ja makkaraa

Äänestä

Muistat vain laskuttaa kaikki kilometrit ku haet kaljaa Seolta

Äänestä

Hirvityksiä ei oteta.

Äänestä

Läskin akan paikka on kotona poissa ihmisten silmistä.

Äänestä

Älä liity, käy kuin Hakkaraiselle. "Lehmä"on nyt lypsetty loppuun. Teurastamo, seuraavaksi. Eikös Haapavedellä kansankynttilä, kunnanvaltuutettu, naisministereitä ollut viemässä teurastamolle. Nyt on sitten Teukan vuoro.

Äänestä

Loikkarista ministeriksi, osoittaa puolueen tason, sisäisen tason. Terävät kynät on hukassa, koko puolueen penaalista.
Kaksi asiaa mun elämässä, Persut ja Vihreät. Kumpaakaan en tule äänestämään, koskaan. Fasistisia ja rasistisia puolueita kun ovat.

Äänestä
  • Loikkareita on kunnan persuissa.

    Äänestä

Suolipuolue halusi irtisanoa kunnan työntekijöitä. Vaikka ämmänen muuta valehtelee.

Äänestä

Niin ne persut kuulemma halus ja kokoomus oli tämänpäivän Ilkka-lehdessä

Äänestä

Olispa kaljaa

Äänestä

Aseenkantolupa vielä, sitten olisit täysiverinen persu.

Äänestä

Olemalla homo.

Äänestä

Eurovaalien kalluppi alkaa näyttää jo Persujen suunnan,Kepu ja Persut saamassa kaksi paikkaa,eli ollaan jo tasoissa vaikka hetki sitten oli 10% ero,tuntuuko siltä kuin silmääsi ois kustu.

Äänestä

Yhteiskunnan elättien, eli persujen alamäki on alkanut.
Kokoomus tanssii vaaleissa persujen haudalla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen lihava, ruma, tyhmä ja pesen makkaroita. Miten voisin liityä perspuolueeseen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu