Häpeäksi kepulle

Iltalehden sensaatio: "Olli Rehn kävi kaljalla!"
On se hyvä ettei hänestä tullut presidenttiä. Tuollainen kaljaveikko.
6245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

On uutisaiheet vähänä valtakunnassa jos Ollin yhdestä oluesta pitää juttu repiä 😣

Äänestä
  • Kysymys ei tupa- tai kosteissa tilaisuuksissa enää nykyään kuulukaan ”mitä kuuluu”, vaan ”onko sytytystulppa kunnossa”. 🇫🇮

    Äänestä

Ainoa oikea cvanhan hyvän ajan tyylinen presidenttiehdokas oli Rehn ilman muuta. Ei maha mittään huonommat voitti tällä kertaa.

Äänestä

Kepu jörrikkä olisi ollut, liian vanhanaikainen moukka.😅

Äänestä

Koko kepu on häpeä,kun lähti vasemmiston apupuolueeksi tuhoamaan Suomen talouden. Saarikko pisti vielä juhlan kunniaksi tuplalapsillisät rikkaille,ja siihen päälle sähkörahat. Tuhon tehtyään vetäytyy takavasemmalle..

Äänestä
  • Järkky tuhlarihallitus Marinin hallitus!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Iltalehden sensaatio: "Olli Rehn kävi kaljalla!"
On se hyvä ettei hänestä tullut presidenttiä. Tuollainen kaljaveikko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu