Fasismia lapsille Venäjällä
Anonyymi-ap
8169
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Z-fasisit eivät eroa juurikaan hakaristi-fasisteista.
Kauheaa. Viedäänköhän siellä lapset myös johonkin päivähoidettavaksi, eikä vanhemmat hoida niitä kuten normaaleissa valtioissa.
Puten lätti on menossa kivikaudelle ja eihän ne edes ole Euroopalaisia ja kuulu Eurooppaan vaan Puten lättiin ja rajan tällä puolen on EU ja Euroopalaisia ja Eurooppa ja Nato toisella puolella on mongolien sekajätettä. Venäläinen hehe hehe haisee ku ei oo lämmintä vettä ja kylmät asunnot eikä pesukoneita ja WC PYTTYJÄ ja wc paperia...venäläinen hehe hehe haisee
Koskahan alkavat ojennella kättä Putin-tervehdykseen?
Eiköhän ne siellä hailaile
Tästä aiheesta oli juttu myös aamun Huomenta Suomessa. Sitä katsoessa tuli mieleen, että häämöttääkö Putinilla jo sotakelpoisten aikuisten loppu, kun pitää alkaa kouluttamaan lapsia rintamalle.
Putin Jugendista tulee vielä tykinruokaa
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
🍑 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18288868
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞