Laitan Renaultin patonkitelineeseen rullakebabin

Koska en patonkia syö. Mutta rullakebeita menee viikoittain. Teline näyttäisi soveltuvan myös sellaisen kuljettamiseen.

https://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/BB1iXlAj.img?w=1920&h=1080
17235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Tuossahan on hyvä pitää myös katkaistua haulikkoa.

Äänestä

Mahdatko mahtua tollaseen pikku relluun rullakebabbia mussuttamaan

Äänestä
  • Pygminä mahdun vaikka kaivoskuiluun.

    Äänestä

Ai raakana?

Äänestä

Eiköhän tuo ole tarkoitettu raskatarten mustille tekopeeniksille telineeksi.

Äänestä

Louisville Slugger® -teline. Nakkikioskin jonossa saa sillä tilaa.

Äänestä

Voihan siihen laittaa vaihdekepin siksi aikaa, kun ei sitä tarvitse.

Äänestä

Onko tuo rullakebab parempaa kuin iskender? Oon aina ottanu iskenderin.

Äänestä
  • Eri paska samassa paketissa. On vaan kompakti syödä. Usein käyn lounastunnilla rullakebanin povitaskuun, jota sitten syön töitä tehdessä. Semmoinen pötköhän se on.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Eri paska samassa paketissa. On vaan kompakti syödä. Usein käyn lounastunnilla rullakebanin povitaskuun, jota sitten syön töitä tehdessä. Semmoinen pötköhän se on.

    Minä tungen sen housunkauluksesta punttiin. Sillä saa kivasti respektiä.

    Äänestä

Kapellimestarille sopii tahtipuikon telineeksi.

Äänestä

Ranskalaisissa ei yleensä sähköt toimi kovinkaan häävisti.

Äänestä
  • Omassa Peugeotissa 607:ssa sähköt toimivat oikein hyvin, ainoastaan yksi sytkäpuola kuudesta kosahti, halpa vaihtaa ite.

    Äänestä

Kurkunkin siihen voi asetella. Terveellisempikin, koska ei pelkkää höttöhiilaria.

Äänestä

Se ei ole rullakebeitä, vaan patonkeja varten, lue vaikka ohjekirjasta, ettei siinä saa pitää mitään muuta kuin vain patonkeja. Jos autoon tulee jokin vika niin takuu ei korvaa sitä jos patonkitelineeltä löytyy jotain aivan muuta kuin patonki.

Äänestä

Selkee dildotelinehän tuo on. Vieläkö ranskalaisilla akoilla on kainalokarvat?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koska en patonkia syö. Mutta rullakebeita menee viikoittain. Teline näyttäisi soveltuvan myös sellaisen kuljettamiseen.

https://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/BB1iXlAj.img?w=1920&h=1080

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu