Kansanradio tuhonnut kansan yhtenäisyyden

Anonyymi-ap

Kuka haluaa samaistua niihin kossubassolla öriseviin tai epävarmoina ja vihaisina lässyttäviin eukkoihin, jotka siellä jakavat kuolemattomia mielipiteitään.
Jos olisin eliitin edustaja, vaikka ruotsalaisen kansanpuolueen äänestäjäkuntaan kuuluva, nauraisin vatsani kipeäksi kantasuomalaista rahvasta kuunnellessa. Ei ihme, ettei eliittiä kiinnosta vähääkään "pitää koko Suomi asuttuna" tai säilyttää terveyskeskuksia, nää kansanradioon soittavat kansalaiset ovat kyllä niin rupusakkia, ettei heihin kukaan halua samaista, eivät edes he itse.

6

133

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Runoraati esittää minä kerron mielelläni lisää

      • Anonyymi

        Niin, kerro lisää.


    • Anonyymi

      Enpä ole kuullutkaan mistään kansanradiosta. Jännä homma. Täytyypä tutustua. Varsinkin jos sana on vapaa.

    • Anonyymi

      Samat dementoituneet känisiät soittaa ja virtsankarkailu ei ole sama kuin virtsatietulehdus.Kansanradion miehiä kun ärsyttää naisten virtsankarkailut,onneksi niitä on miehillä kun,tuollaiset karkailut tulee usein synnyttäneiille jopa 30v naisille.

    • Anonyymi

      Joku ukko sanoi,ettei ole ajanut,kuin yhden talven nastoilla,silloin kuin ne tuli? Ukko on syyllistynyt laittomuuksiin liikenteessä, Ihme jos ei ole saanut sakkoja.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Realistisesti

      Miten toivoisit, että asiat etenisivät hänen kanssaan? Kuka tekisi mitä?
      Ikävä
      114
      1131
    2. millaiset hiukset

      kaivatullasi on? :)
      Ikävä
      36
      899
    3. Miksi et edistä asiaa...

      Kaivattusi suhteen??
      Ikävä
      58
      860
    4. Minkälaista ajattelisit elämänne olevan

      jos olisit kaivattusi kanssa yhdessä?
      Ikävä
      65
      767
    5. Tää on todella huvittavaa seurata näiden savolaisten

      naapurusten piikittelyä ja vihanpitoa toisilleen netissä. Näyttää siltä, että Mehtoselle alkaa tulla isäukon piirteet e
      Tuusniemi
      39
      707
    6. Sinulle nainen

      Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M
      Ikävä
      78
      694
    7. Kuka mölyapina

      Kuka saatanan vittu naama mölisee sunnuntaiaamuna jolla ei oo edes lauluääntä. Yön kuulunut jonkun ajan mölinää sisälle
      Suomussalmi
      14
      639
    8. Kuhmosta (kyseenalaiseen) kuuluisuuteen

      Naapurikylän, siis Nurmeksen suurin tubettaja on iskenyt naisen Kuhmosta. Kertoo kanavallaan naisen olevan hyvä rakastel
      Kuhmo
      5
      614
    9. Salaattirosvo

      Sinulle tiedoksi joka varastit salaatit viime yönä kasvulootasta,jäit riistakameraan🤣🤣🤣. Tulehan selvittelemään asia
      Suomussalmi
      23
      600
    10. rattijuoppoja

      tavattu taas Haapavedellä, hyvä että poliisi on valppaana
      Haapavesi
      17
      583
    Aihe