Dentalisti/Arttu Lohi

Onko kokemuksia, itselle teki ns. kartoituskäynti hyvän vaikutuksen. Osaavan ja rehdin tuntuinen mies joka hommannut osaamista myös vaativimpiin HLn tehtäviin mm. implanttien laittoon sekä proteiikkaan. Ainakin kelpo tarjouksen teki .

5

2712

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minua kiinnostaisi kanssa.. implantti asioissa olisin hänelle aikaa varaamassa.. Lisää kokemuksia kenelläkään?

      • Hyvin siellä hoito sujunut, saksalaisia merkki-implanteja käyttää. Nykyään ei ole enään implanttirekisteriä niin kantaan kirjaavat. Ainoa mikä itseäni vähän harmittaa niin ei maininnut jotta olisi myös vaihtoehtona sinuslift yläleukaan. Nyt tehdään 6 implanttia ja 10 hammasta minimi 9000€ mikä on hyvinkin jos voi sanoa edullinen, kun nää nyt kokonaisuudessaan on silkkaa kiskontaa meni mille klinikalle tahansa. Artulla leukakirurgin taitoja, ei tarvii niin paljoo muita ammattihenkilöitä a 500€ tunti pyörimässä niin voi laskuttaa sen ehkä 5-15% vähemmän kuin isot klinikat. Osaamistahan me potilaat ei voida arvioida, kokemukseni perusteella Mies osaa työnsä, on ystävällinen ja miellyttävän näköinen. Hammashoitaja Hanna ohessa myös hoitaa tonttinsa paremmin kuin hyvin.


      • No menitkö Artulle?


    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      61
      7520
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2946
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1776
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1659
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1458
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      168
      1412
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      131
      1163
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      77
      853
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      812
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      52
      755
    Aihe