kuin pian...

..olette saanet ajan seuraavaan juurihoitoon?ku mulla kuukauden päästä,tuntuu pitkältä ajalta ja mahtaako tuo väliaikanen paikka pysyä ees siihen asti????
2237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Yleensä on ollut parin viikon tauko, mutta joskus on venähtänyt niin, että seuraava aika vasta kk:n päästä.

Väliaikainen paikka on kyllä kestänyt sen kuukaudenkin.

Äänestä

Mulla oli myös tuo kuukauden aikaväli ja kävin yksityisellä. Kesti paikka ihan hyvin. Meni yhteensä puoli vuotta,että sen sai kuntoon. Väliaikaista paikkaa pidin pisimmillään 2 kk, kun seuraava aika väli oli tuo. Niin ja kesti senkin aikavälin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juurihoito kirjoitti:

..olette saanet ajan seuraavaan juurihoitoon?ku mulla kuukauden päästä,tuntuu pitkältä ajalta ja mahtaako tuo väliaikanen paikka pysyä ees siihen asti????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu