Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kenossa 68 karkumatkalla - 52 jäänyt pahasti jälkeen

Vuoden 2024 ensimmäiset kymmenen viikkoa ovat olleet numeron 68 voittokulkua.

https://i.ibb.co/3NJXw3n/kenojakauma-2024-01-03.jpg

Seiska hengittää niskaan johtavan takana.

Numero 52 näyttää jääneen jo toivottoman kauas kärkikahinoista. Muita alakvartiiliin jämähtäneitä ovat mm. 13, 59 ja 20.
2171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sähköinen arvonta on ennalta ohjattua. Vanha palloarvonta tv:ssä antoi liikaa voittoja Veikkauksen mielestä. Joka pelaa Kenoa, valmistautukoon häviämään sillä se on viritetty välttämään pelaajien voittoja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vuoden 2024 ensimmäiset kymmenen viikkoa ovat olleet numeron 68 voittokulkua.

https://i.ibb.co/3NJXw3n/kenojakauma-2024-01-03.jpg

Seiska hengittää niskaan johtavan takana.

Numero 52 näyttää jääneen jo toivottoman kauas kärkikahinoista. Muita alakvartiiliin jämähtäneitä ovat mm. 13, 59 ja 20.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu