huhupuhettako?

anaaliseksistä raskaaksi?? YStväni väitti kerran että siitä voi tulla raskaaksi, koska peräsuolen ja emättimen völinen seinämä on niin ohut että siittiöt pääsevät tunkeutumaan seinän lävitse emättimeen? onko tämä totta? itsellä menkat myöhässä ja vain peppupanoa harrastettu ilman ehkäisyä!!
61210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kai tämä on joku vitsi? ..siinäpähän on teineille miettimisen aihetta. kaikkea sitä kuulee kun vanhaksi elää *hih*

Äänestä
  • mäki luulin eka et oli vitsi mut ei se taida olla ku menkatmyöhäs o

    Äänestä

  • HÄDÄSSÄ!! kirjoitti:

    mäki luulin eka et oli vitsi mut ei se taida olla ku menkatmyöhäs o

    sullon menkat hermoilun takia myöhässä, ei sen takia, että pyllypanosta tulisi raskaaksi, siellä mitään ohuita seinämiä ole. Tämänkin kommentin ystävältäsi ymmärtää jos hän on 10v eikä tiedä muuten asioista mitään, mutta jos vielä vanhempana tällaisia luulee niin....

    Voihan siitä tietysti tulla raskaaksi niin, että on vaan ruiskinu emättimen päälle sitten lauetessa tai spermaa on valunut jossain asennossa sinne (ja sittenkin on kyllä raskaaksi tulemisen mahdollisuus aika huono), mutta noin muuten ei siitä pyllypanosta paksuksi tule.

    Äänestä

olla totta!
Voi lapsukaiset, ei voi muuta sanoa..

Äänestä

seinämiä ole, raskaaksi voi tulla sen vuoksi anaaliseksissäkin, koska kun penis vedetään anaalista ulos, siinä samassa joutuu siittiöitä emätimeen/ulkoisiin syn.elimiin.
Eihän raskauteen tarvita kuin YKSI siittiö!
Eli peppupanosta ILMAN ehkäisyä, kuten kaikesta seksistä (ei oraaliseksistä) VOI todellakin tulla raskaaksi!

Äänestä
  • Jos tulee ruskeasilmäinen se on perseen kautta hedelmöittynyt,samoin kaikki paskapäät.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HÄDÄSSÄ!! kirjoitti:

anaaliseksistä raskaaksi?? YStväni väitti kerran että siitä voi tulla raskaaksi, koska peräsuolen ja emättimen völinen seinämä on niin ohut että siittiöt pääsevät tunkeutumaan seinän lävitse emättimeen? onko tämä totta? itsellä menkat myöhässä ja vain peppupanoa harrastettu ilman ehkäisyä!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu