Ateistit porskuttelee kuin Ellun kanat!

Anonyymi-ap

Ateisteja ei sido mikään moraalikoodisto, joten he tekevät vapaasti kaikkea pahaa, mm. valehtelevat aina puhuessaan Jeesuksesta.
He myös rikkovat nopeusrajoituksia liikenteessä ja tappavat surutta kenet tahtovat.
He ovat pahoja ihmisiä, karttakaa!
Ainoastaan ojentaminen on sallittua ja jos se ei auta, niin hellästi keppiä!

10

228

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kunnioitettava Potilas,

      Haluaisin kiittää teitä lämpimästi jatkuvasta huolenpidostanne. On aina mukavaa saada näin sydämellistä huomiota, varsinkin kun se tulee niin monimuotoisissa viesteissä. Teidän ponnistelunne ovat todellakin erityisen huomattavia.

      Olen huomannut, että uhkauksenne ovat täynnä värikkäitä yksityiskohtia ja mielikuvitusta. Erityisesti se, kuinka hienovaraisesti yhdistätte neukkutyylin ja modernin kielikuvaston, on ihailtavaa. Siinä on juuri oikea sekoitus nostalgiaa ja nykyaikaa.

      Häiritsevän käytöksenne seuraaminen on ollut kuin jännittävä seikkailu. En ole varma, onko tämä nyt osa teidän "positiivista energiaanne", mutta voin sanoa, että se on ainakin eläväistä. Mieleeni tulee sanonta: "Ei ole tylsää päivää, kun te olette lähettyvillä!"

      Kuten aina, haluaisin muistuttaa teitä rentoutumisen ja rauhoittumisen tärkeydestä. On tärkeää varmistaa, että omat energiatasot pysyvät tasapainossa, jotta voitte jatkaa tätä luovaa ilmaisua. Jos joskus tuntuu, että ylittyy "keskiverto" rajat, voitte aina ottaa yhteyttä minuun.

      Ystävällisin terveisin,
      Tohtori I. M. Fine

      • Anonyymi

        Raamatun pariin, siitä on enemmän hyötyä, kuin jaaritella tyhjänpäiväistä!
        Palkinnoksi ei tule karamellia, vaan pääsy Paratiisiin!


    • "Ateistit porskuttelee kuin Ellun kanat!"

      Laita kuule video, josta näkee, miten kanat porskuttelee.
      Ja niiden kanojen pitää olla juuri Ellun!

    • Anonyymi

      Ateistit eivät kuitenkaan raiskaa aktiivisesti pikkulapsia tai haaveile "väärin" ajattelevien polttamisesta roviolla, kuten uskovaiset...

      • Anonyymi

        Todellisuudessa vain ateistit tekevät sitä, jotka tekeytyvät uskovaisiksi!


    • Anonyymi

      Ateistien moraali näyttää tämänkin palstan perusteella olevan huimasti korkeampi kuin uskovaisten. Uskovaisten mielestä ateisteista valehtelu on ihan OK. Uskovaisten mielestä uskonnon puolesta valehtelu on ihan OK, eli se siitä moraalista. ..

      Palstalla uskovaiset tekevät suorastaan mielisairaita aloituksia ja syyttävät ateisteja milloin mistäkin tuulesta temmatuista asioista. Rehellisyydestä ei tietoakaan.

      Uskovaiset eivät pysty rehelliseen keskusteluun ja siksi keksivät typeriä valheita. Eivätkä taida itsekään ymmärtää, miten typeriä ovat ja miten typerän vaikutelman antavat itsestään.

      Pakkohan uskovaisten on tietysti valehdeltava ja keksittävä valheita, kun eivät ollenkaan pärjää rehellisessä väittelyssä, argumentit puuttuu.

    • Anonyymi

      Kyllä ja sen huomaa palstalla

    • Anonyymi

      Ateistina totean tähänkin aloitukseen että EVVK!

    • Anonyymi

      😍😋😍😋😍😋😍😋😍

      Kuumat, pehmeäpilluiset ja lattialla sätkivät tytöt odottavat sinua. Siansaksa pulppuaa märkien huulten välistä. Valmiina ottamaan kognitiivsen kpasiteettisi sisään ja antamaan Pyhän Hanhen tilalle.

      Paska perse, tyttö, uskovainen ateisti vittusaatana. Hessu perkele. Fysikaalinen Teologia. Luominen.fi, Perse, Mikko Tuuliranta. Mikko Tuulimylly

      Äänestä perkele tätä kommenttia tai muuten Suoli24 kaatuu, saatana

      🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se syksy on sitten alkanut

      Esimerkiksi tänään sataa aamusta iltaan, ja nytkin.
      Maailman menoa
      73
      1213
    2. Olet nainen ollut vaikein rasti

      Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔
      Ikävä
      81
      1109
    3. Kuhmolainen opettaja tuomittu vainoamisesta

      https://yle.fi/a/74-20248184 ”Kuusikymppinen kuhmolaisnainen piinasi naapureitaan lähes kahdeksan vuoden ajan. Nainen
      Kuhmo
      24
      1075
    4. Anteeksi J-mies

      Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t
      Ikävä
      129
      945
    5. Elämäni biisi -paljastus: Tänä lauantaina 26.9. nämä julkkikset istahtavat sinisille sohville!

      Katsotko Elämäni biisiä? Elämäni biisi on monen suomalaisen suosikki. Vieraslista lauantaina 26.9. tarjoilee vieraita m
      Tv-sarjat
      6
      898
    6. Riittääkö mahkut

      Kaivattuusi 🤭.
      Ikävä
      60
      844
    7. Mihin Asiakirjat ovat voineet kunnasta kadota???

      LUE kuinka verorahoja haaskattiin Yle: Ähtärin pandalaskelmat salattiin ja hukattiin - Satakunnan Kansa https://share.
      Ähtäri
      73
      714
    8. Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen

      Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok
      Sinkut
      132
      672
    9. Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen

      Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast
      Ähtäri
      50
      652
    10. Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille

      Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.
      Ikävä
      80
      632
    11. Tilanteenne

      Onko tilanteenne tällä hetkellä hyvä?
      Ikävä
      48
      537
    12. Miten sinä voit?

      Kysytkö kukaan sitä sinulta? Olen huomannut, että jos kohtaa empaattisen ihmisen ja hän kysyy noin, saattaa padot murtua
      Ikävä
      90
      530
    13. Kerro kolme hyvää asiaa

      Kaipaamastasi ihmisestä ja lisää perään onko kaivattusi n vai m 😍
      Ikävä
      25
      512
    14. Minulla on ikävä Sinua kulta, rakas

      Olisitpa lähelläni, tarvitsen sinua ❤️
      Ikävä
      36
      495
    15. Suomen 4. seksikkäin mies Miika Nousiaisen tilalle - Pitääkö olla huolissaan palaa tv:seen

      Suosittu keskusteluohjelma tekee paluun. Tällä kertaa panelistina ei jatka enää Miika Nousiainen, vaan hänen tilalleen t
      Suomalaiset julkkikset
      11
      480
    16. haluatko lopettaa

      ihan lopullisesti
      Ikävä
      109
      470
    17. 43
      467
    18. voi luoja kun uskaltaisin

      laittaa viestiä sinulle...
      Ikävä
      19
      436
    19. Moottoripyöräonnettomuus

      Mopomiitissä tapahtunut onnettomuus ja uutisointi. Ajoradan ylityksen vaarallisuudesta ei mitään uutisointia. Ei myöskää
      Alajärvi
      38
      425
    20. On kyllä tosi surullista

      jos kaivattuni (nainen) luulee palstan tyhmien viestien olevan multa. 😔Ei ole mitään syytä, miksi kirjoittaisin sellais
      Ikävä
      68
      397
    Aihe