Venäjän omat FSB.n joukot olivat ampuneet Moskovassa ihmisiä

siellä konserttisalissa, teko on selkeä provo jolla yritetään syyllistää Ukrainaa. Pakoon lähteneiden ampujien on nähty nousevan fsb.n autoihin korttelin päässä tapahtuneesta.
5194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ukraina jo ehti maailman medioille kehumaan, että tämäkin isku minkä se teki, on sen omasta mielestä täysin oikeutettu.

Äänestä

Dog eat dog, eat cat too.

Äänestä

Sama taho , mikä räjäytti kaasuputket ja se on USA sata varmasti,…….minkä taakseen jättää, sen edestään löytää . Aika tulee, ja kosto on saatanallisen valtava,

Äänestä

Jotenkin se ydinaseen käyttölupa on hankittava.

Äänestä

Taitavat siellä niuvan niemellä juksata stapsykoosissa olevaa natokiimaista homo poitsua🤣🤣😂😂

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

siellä konserttisalissa, teko on selkeä provo jolla yritetään syyllistää Ukrainaa. Pakoon lähteneiden ampujien on nähty nousevan fsb.n autoihin korttelin päässä tapahtuneesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu