kun afrikka komissio pestistään irtautui vaaliin,
jäikin muutama % vahinko kannatukseen ja
sitten palasi kymppätonnien kk palkalle vihreälle oksalle
hävittämään eu kansalaisten vero varoja
pirullisesti hymyillen
jäikin muutama % vahinko kannatukseen ja
sitten palasi kymppätonnien kk palkalle vihreälle oksalle
hävittämään eu kansalaisten vero varoja
pirullisesti hymyillen
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kehtasi siellä "silmät kirkkaina" väittää. miten muka elpymisväline auttaa maatamme.
Kuten olemme saaneet lukea, asia on niin, että kun KAIKEN vahingollisen jättää pois, vaikuttaa hyödylliseltä, mutta kun vahingolliset tekijät lasketaan mukaan, täysin negatiivinen.
Eipähän kannata äänestää jopa sadistisen eläinkiduttajan hyväksyvää puoluetta.
niin palon se kertoo kun puolusihteerin vihreä oksa pestiin rattiuoppo kotiin murtautuja lemmikki eläintein kiduttaja tappaja..
lista lindmanni puhemiestäkin koettaa ohjeistaa ja määrätä
Paavi Lipoonen sentään kahmi 8 prossan massiivisen äänivuoren ..vai miten se meni.
Silloin olikin SDP-puoluekoneistoa ja kampanjaa pyörittämässä kyvykkääksi tiedetty Mikael Jungner. Ääniä tuli suomalaisilta ihan ropisemalla.
Nyt puoluesihteerinä vaaleissa oli kissanpolttajana tunnetuksi tullut Mikkel Näkkäläjärvi. Urpilainen sai säälittävän 4,8% vaalituloksen.
Olisi kannattanut vaan ottaa pestihommina Jungner vetämään vaalivankkureita tälläkin kertaa. Toisin sen ex-vaimon kuolema sattui noihin aikoihin, että ehkä ei olisi jaksanut paahtaa meneen.
On uskomatonta vassareiden tyhmyys...
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
😋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18336656
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞