Persujen seuraava puheenjohtaja

Varmaankin tässä:

https://is.mediadelivery.fi/img/1440/1f3b96dfbbc58e3a7808a58a56cc9711.jpg.webp

Persut arvostavat älykkäitä naisia, ja hänellä lienee muitakin persuihin sopivia ominaisuuksia.
5173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mikä tuo täti on demari ?
vastaa!

Äänestä
  • Sanna Marinin serkku, sdp.

    Äänestä

PASKA DEMARIT.

Äänestä
  • SYSIPASKAT PERSUT.

    Äänestä

Se on Veijo Kamux.
Venäjän ensimmäinen kuuraketin luotsi.
Perässä oli merkury 100 kw
Kakkaraudasta tehty avaruuskulkuhissi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Varmaankin tässä:

https://is.mediadelivery.fi/img/1440/1f3b96dfbbc58e3a7808a58a56cc9711.jpg.webp

Persut arvostavat älykkäitä naisia, ja hänellä lienee muitakin persuihin sopivia ominaisuuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu