SOMAALI PAKOLAIISET

Somaali pakolaisia tuhansia Suomessa asuu ilmasiksi kaupungin vuokra asunoissa ei leikata kun ei ole mistä leikkaa paitsi risaset kalsarit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
6252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sossupumneja koko klaani

Äänestä

Namipiaan takas

Äänestä

Suku rutsareita

Äänestä

Ne kustantaa rikkaiden yritytukiloiset ilmsidrshsy

Äänestä
  • Kaikki tuet pois ja tasavero kaikille. Ainoa oikea ratkaisu. Jokainen maksakoon omat eläkkeen ja niin pois päin.

    Äänestä

🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

🍒 K­­u­u­m­­­a­­t­­­ ­­­t­­y­t­­ö­­t­­ ­­­o­d­o­t­t­­a­v­­­a­­­t­­­ ­s­­i­­n­­u­­­a­­ -> https://us4.fun/kissgirl?18340201

🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Somaali pakolaisia tuhansia Suomessa asuu ilmasiksi kaupungin vuokra asunoissa ei leikata kun ei ole mistä leikkaa paitsi risaset kalsarit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu