älkää ostako niiiltä mitään tuotteita tai palveluja, kaksinaamaista petturuutta ei ole syytä tukea yhtään enempää.
Myös kaikki ne yritykset joilla on jotakin yhteyksiä mulkku pentikäiseen, on ajettava konkurssiin.
Myös kaikki ne yritykset joilla on jotakin yhteyksiä mulkku pentikäiseen, on ajettava konkurssiin.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Elämäntapatyötön punarotta uhittwlee, huvittavaa.
lahtari, pää kiinni!
Punapanssi vain jatkaa.
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Hyvä ja kannatettava huomio. Pääosin persuyrittäjät on yhden miehen yrityksiä, jotka tienaa alle mediaanitulon (persut: googlatkaa sama mediaanitulo).
Niitäkin on, mutta on paljon myös meitä PK- yrittäjiäkin.
Viherpunikkien mielestä, yrittäjät on haram.
(Viherpunikit: googlatkaa sana yrittäjä).
Alottaja ei tajua olevansa utopisti vihervassu, kun heidän on pakko mennä ostoksille PS yrityksiin, kun vihervassuilla ei ole ainuttakaan yritystä, kun joutuisivat maksamaan veroja valtiolle ja se on jyrkästi vastoin heidän maailman katsomustaan,
persuyrityksiin ei taritse kenenkään mennä asioimaan, eihän persujakaan ole ollut vasta kuin 1995 alkaen jolloin Soini puolueen perusti. Hyvin pärjättiin sitä ennen ilman persuja, paljon paremmin kuin nyt. Persut ovat pelkkä haitta suomalaiselle yhteiskunnalle.
Ongelma on sinä että kaikki yritykset ovat käytännössä persuyrityksiä.
Niitä voi välttää vain olemalla ostamatta mitään.