Kaupungin toiminnot Fasadiin

Nyt järki käteen ja peli seis uusien rakennusten suhteen. Kutistuvan kaupungin toiminnot mahtuu olemassa oleviin rakennuksiin.
6538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Taas joku kommenteeraa vasten parempaa tietoa 😵‍💫...

Äänestä
  • Kyllä tieto on oikeaa

    Äänestä

Syränaam nuorisoseura seisoo tyhjillään. Samalla saisitte Paavon astraalihahmon luoksenne joka päivä.

Äänestä

Onneksi se yksi valittu johtaja ei tulekaan Alavudelle. Kummallista että valitsijat eivät osaa Alavudella Googlesta katsoa. Kaikenlaista kummallista oli taustalla ja kysymällä entisestä työpaikasta olisi kerrottu lisää.

Äänestä

Kuulin mä, että ÄsJokehen liitytähän, nii ei tänne tartte ku jonku pienen etäpesäkkeen värkätä sinne Fasadiin esim.. Mitää uusia johtajia emme tartte.

Äänestä

upp

Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt järki käteen ja peli seis uusien rakennusten suhteen. Kutistuvan kaupungin toiminnot mahtuu olemassa oleviin rakennuksiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu