Suuri seikkailu ohjelma..

Surkea sekoilu sopisi paremmin nimeksi ohjelmalle.
4337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei noissa ole enää ytyä kun sota saapui maailmankolkkaamme. Joku sotapeli sopisi paremmin nykyajan henkeen. Last man standing.

Äänestä
  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    ❤️ ­N­­y­m­­­f­­o­m­­­a­­­a­n­­­i -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Uusin seikkailu kun janne ahonen on aina tosi vihaisen näköinen suorastaan pelottavan näköinen. Pahan näköinen joutaa janne menemään piiloon eikä pyri ikään enää median eteen. Tyhmiä kun eivät keksi muuta tekemistä.

Äänestä

Suuri siemailu olisi ohjelma joka keräisi katsojia. Kuka siemailee eniten ja kuka örveltää pahiten? Känniseksiä erotiikan nälkäisille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Surkea sekoilu sopisi paremmin nimeksi ohjelmalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu