Jahass Jahasssss ,,,,

Se on taas näemmä politiikan asiantuntijoiden päiväkokous käynnissä. Voi hyvänen aika sentään tätä tyhmyyden määrää. Jos tuon tyhmyyden määrän voisi muuttaa energiaksi, niin siitä riittääisi Helsingin tarpeisiin helposti.
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tulit sitten laittamaan oman asiantuntijuutesi tyhmyyden kaikkien naurettavaksi.

Äänestä

Päätit sitten osallistua. 😏

Äänestä

Pitäähän sitä tuolla ÄO 65 porukalla jokin väylä olla missä voi tuntea itsensä tärkeäksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Se on taas näemmä politiikan asiantuntijoiden päiväkokous käynnissä. Voi hyvänen aika sentään tätä tyhmyyden määrää. Jos tuon tyhmyyden määrän voisi muuttaa energiaksi, niin siitä riittääisi Helsingin tarpeisiin helposti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu