Totuus on, Mertarannasta ei ole ilman avustajaa selostajaksi

Juttua on mikä ei liity peliin, onneksi on asiantuntija studiossa joka pitää joskus Anteron pelikartalla. Mutta Mertarannan suusta syöksyy vaikka studiossa on hillitsijäkin niin maailman mitään jääkiekko otteluun liittymättömiä asioita
2158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei mitään tylsiä kommentaattoreita. Mertaranta on paras! Onneks alkaa kohta MM-kisat.

Äänestä
  • Yök!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Juttua on mikä ei liity peliin, onneksi on asiantuntija studiossa joka pitää joskus Anteron pelikartalla. Mutta Mertarannan suusta syöksyy vaikka studiossa on hillitsijäkin niin maailman mitään jääkiekko otteluun liittymättömiä asioita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu