Heheheee. . Miettikää se data....

Mitä Iran, Kiina, Venäjä, P-Korea +valtaosa maailmasta (lännen vastainen maailma) keräsi tietoa tästäkin pikku tussauksesta.

Heheheeee....
6157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hei! nyt saa nauraa 😅

Äänestä

Vajakilta jäi tajuamatta, ettei roistovaltioilla ole lainkaan torjuntakykyä.

Putin ja Khamenei nukkuvat entistä huonommin viikonlopun jälkeen.

Äänestä
  • Israelilaisten puolustus osoittautuikin vain PUFUFTUKSEKSI. ;)

    Äänestä

Suomen munat on nyt lyöty koriin voi sentään.

Äänestä
  • Kun ei nyt vaan liiian korkealta pudotettu siinne koriin?

    Äänestä

Sota on sairasta, jota kannattaa ja kirjoittaa sen puolesta vain ne joilla on jonkin asteinen mielentilahäiriö.
Tämä on täysin selvä asia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä Iran, Kiina, Venäjä, P-Korea +valtaosa maailmasta (lännen vastainen maailma) keräsi tietoa tästäkin pikku tussauksesta.

Heheheeee....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu