thunderbird sc

onko jollain kokemuksia kyseisestä autosta?oon ajatellu ostaa 90-vuoden mallin,onko paljo vikoja ,miten kone kestää?
3409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älä maksa liikaa jos se väittää että on harvinainen niin se valehtelee.
Katso että sitä ei ole rääkäty paljoo ja etä oljyt on kunnossa

Äänestä
  • >Katso että sitä ei ole rääkäty paljoo ja
    >etä oljyt on kunnossa

    miten näet päälle onko autoa joskus rääkätty ja miten näet silmämääräisesti onko tehostajan, moottorin, laatikon, perän öljyt kunnossa?

    Äänestä

itselläni oli sivu muovien alla mätää kun sinne jää kaikki skeidat muhimaan muuten maailman paras auto

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tolze kirjoitti:

onko jollain kokemuksia kyseisestä autosta?oon ajatellu ostaa 90-vuoden mallin,onko paljo vikoja ,miten kone kestää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu