Sota alkaa kuluvan vuoden aikana!

Jokainen Suomessa oleva venäläinen on tervetullut puolustamaan suuren isänmaamme strategisia tavoitteita läntisessä natsivaltiossa.
3199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Daa daa!

Äänestä

Toivottavasti sota alkaa ihan oikeasti tänä tai viimeistään ensi vuonna, kerrankin elämässä tapahtuisi jotain oikeasti jännittävää ja voisi tuntea olevansa elossa

Äänestä
  • Tervemenoa rintamalle puolustamaan rikkaiden omaisuutta, me muut häivytään hyvissä ajoin kun te fasistit alatte räksyttämään rakkikoiran lailla.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jokainen Suomessa oleva venäläinen on tervetullut puolustamaan suuren isänmaamme strategisia tavoitteita läntisessä natsivaltiossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu