Moni nainen täällä ihmettelee että mikä siinä cuckoldissa niin kiihottaa miestä.
Itse olen aina ollut masokistihenkinen. Nöyryytys on kiihottanut koko elämäni ajan. Ja mikä on suurempi nöyryytys kuin se, että toinen mies hoitelee sun vaimon.
Useimmiten cuckold-fantasioihin liittyykin seuraavat nöyryytystä lisäävät elementit.
-Vaimon rakastajalla on itseä isompi muna.
-Vaimo kertoo cuckold miehelle ja rakastajalleen että panomiehellä on isompi muna ja että hän on parempi sängyssä.
Eli oikeastaan kyse on yksinkertaisesti siitä, että nöyryytys kiihottaa ja tämä on nöyryytyksen äärimmäinen muoto. Toiset tykkää dominoida, toiset alistua. Molemmat seksuaalisuuden muotoja.
Aisuri kertoo että mikä siinä aisuroinnissa kiihottaa
13
1301
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä ja tämä on hienoa.
Ja vielä lisänä, jos isokyrpäinen, dominoiva alfauros syöksee vielä häikäilemättä sakeat siemennöksensä aisankannattajan kiihkeän vaimon ihanaan, ehkäisemättömään emättimeen tarkoituksenaan nöyryyttää aisuria sukupolvien mitalla, se se vasta on jotain.- Anonyymi
Tai jopa useampi ison kyrvän omaavaa lihaksikasta urosta. Kyntävät vaimon pillun aivan löysäksi. Sen jälkeen oma pieni kulli ei tunnu vaimosta miltään.
- Anonyymi
Nyt osuit ns.naulankantaan ja sinnehän ne siittiöt pistetään, rouvan pilluun.
- Anonyymi
Minua ei kiihota alistus tai nöyryytys vaan se että vaimoni saa nauttia ja kokeilla seksiä erilaisten kalujen kanssa. Se että hän saa tuntea olevansa haluttu ja kokea miten joku muu kuin oma mies nai,rakastelee. Ja toisaalta myös se kiihottaa kun joku muu nauttii vaimostani ja lainaa minun omaa.
- Anonyymi
Hänellä on yksi ihan oma vakkari jonka kanssa touhuu kahdestaan ja sitten on kaksi ns kolmatta pyörää.
- Anonyymi
Oltiin oltu yhdessä noin viisi vuotta, seksiä aluksi päivittäin jopa useemmankin kerran.
Vaimo vaalee blondi hyvä kroppainen jota vieraat miehet yrittivät iskeä jopa yhdessä liikkuessamme. Juttelimme suoraan asiasta kahden, aluksi kiihotuin itse miesten haluista vaimoani kohtaan. Aloin ehdotella entä jos kokeilisit vierasta vois tuoda lisä virtaa molemmille. Huomasin miten vaimo kiihottu ehdotuksesta, päädyimme etsii eka miehen hänelle. Juhannus tähtäimessä mökillä turvallista toteuttaa kokeilu, löysimme nuoremman sinkku miehen. Mies tulikin koko Juhannukseksi luoksemme, sovimme vietetään rentoa yhdessä oloa ilman paineita.
Aattona mies tuli aamupäivästä vietimme päivää kuunnellen musiikkia, ottaen aurinkoa ja järvessä polskien. Muutaman lasillisen poolia naukkailen, miehen ja vaimon välille syntyi yhteys. Illan lähestyessä lähdin lämmittää saunaa kun vaistosin molempien kiiman, terassin sohvalla näin saunalta miten suutelivat toisiaan ja hyväilivät vartaloitaan.
Kiihotuin kyrpäni jäykisttyi mahtanut mitään, samalla tunsin pientä musta sukkaisuutta.
Katselin miten kaunista ja hellää into himoa tunsivat molemmat, mies riisui pikinin ylä osan alkoi imeskellä vaimoni nännejä jolloin vaimoni huohotti täysillä. Vaimoni riisui mieheltä uikkari samoin bikinin ala osan itseltään. Tiesin nyt yhdyntään molemmat valmiina, siirryin itse laiturille kauemmaksi häiritsemästä ekaa yhdyntää. Mikä näky ja ääntely valtasi koko piha piirin, kiimasempaa yhdyntää nähnyt koskaan. Juhannuksen aikana yhtyivät yli kymmenen kertaa, tästä alkoi meidän uusi harrastus. T. Pari 33/ 37v - Anonyymi
Se vaimo nauttii vieraan käsittelyssä täysillä.
Paljas kalu laskee siemenensä aviolliseen vittuun.
Vieraalla on isompi kalu kuin itsellä.
Pääsee omalla pienellä kalulla naimaan isolla kyrvällä venytettyä spermaista vittua.
Kymmenet kyrvät ovat tehneet tutkimusretkiään ja laskeneet siemenet vaimon vittuun.
Vittu on antelias ja kunnolla käytetty eikä mikään pihtaripillu.- Anonyymi
Upeaa. Onko ollut raskausriskiä tai käynyt vahinkoa kaiken lisäksi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Upeaa. Onko ollut raskausriskiä tai käynyt vahinkoa kaiken lisäksi?
Vaimo on antanut vieraalle ilman mitään ehkäisyä joskus kiimoissaan ennen kierukkaa. Mikään ei ole ollut niin kiihottavaa. Minä pyörin kiimoissani ja ajattelin koko ajan onko vaimo vieraalle paksuna. Seuraaviin kuukautisiin nussittiin kuin kanit.
- Anonyymi
En hyväksy vaimolleni kuin oikeasti isoja kyrpiä. Parasta on ollut katsoa vaimoni ilmeitä ensimmäisillä kerroilla, kun hän on ihmetellyt isojen kyrpien kokoa. Iso kyrpä kun pääsee vauhtiin, niin vaimoni vikisee ja vaikertaa isoon ääneen nautinnosta. Silloin avaan aina ikkunan että naapurit kuulevat myös.
- Anonyymi
Juurikin näin! Neljä iso kullista miestä. Nainen imee yhtä nieluunsa asti. Toinen kyntää anaalia ahnaasti koko kullin mitalla. Ja kaksi survoo kullejaan pilluun vuorotellen ja välillä yhtäaikaa.
- Anonyymi
Kiimaiset lortot ovat parhaimpia. Ahnaasti anelevat vikisten. Haluavat munaa niin paljon kuin mahdollista.
Minun lortolle ei riitä enää viisi miestä. Lorton fantasia olisi saada aina vaan useampaa miestä yhtäaikaa. Menee vaikeaksi löytää kuutta tai useampaa iso kyrpäistä miestä yhtäaikaa.
- Anonyymi
Meillä cuckold touhut ja isossa roolissa parisuhdetta, vaimon nautinto isommasta kestävästä vieraasta kyrvästä saa aikaan järkyttävän kiihotuksen ja nöyryytyksen tunteen yhtäaikaa. Itselläni usein myös pieni kaluni lukittuna siveysvyöhön, Ja saan tarjota tyydytystä vaimolle ja hänen panolleen suullani. Molemmille tietysti
Ketjusta on poistettu 36 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu4313673Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3181612- 1161446
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n851409Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991368Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591326- 501246
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi891169Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa331037- 40975