Tähdet tähdet

Mitä ihmettä tolle Helena lingreenilke on tapahtunut, naama kuin kollikissalla pyöreä, kauheen iso maha ja takapuoli. Varmaan ainakin kortisoni lääkitys, siinä naama pyöristyy. Ei oo mitään jälkiä enää entisestä kauniista Helena lingreenista
2347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lindgren vastasi kun Iltalehti/Iltasanomat kysyi että miten pysyt noin hehkeänä?? Että siihen ei vaikuta yksi asia...Hehkeänä??Kasvot on pinkeenä,,olisiko se lääkityksestä vai rypyt vedetty pois???

Äänestä

Malla Malmivaara on käsittämättömän seksikäs nainen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä ihmettä tolle Helena lingreenilke on tapahtunut, naama kuin kollikissalla pyöreä, kauheen iso maha ja takapuoli. Varmaan ainakin kortisoni lääkitys, siinä naama pyöristyy. Ei oo mitään jälkiä enää entisestä kauniista Helena lingreenista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu