Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nudisti kavereita reissuun.

Onko ketään lähdössä Rhodokselle kesäkuun alussa. Ollaan vaimon kanssa lähdössä nudisti rannoille ja kyseltäisiin iäkkäämpää pariskuntaa tai iäkkäämpää yksinäistä miestä juttu kaveriksi ja muutenkin mukaan rannoille.45 v pariskunta. Vaimo hyvä vartaloinen ja posliini.
3294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Fiksu seksi hassun nudistin kysymys ja peräkammarin poikien ainoat vastaukset 😂

Äänestä

Nudistikavereita nudistirannalle? Voishan tähän kehittää privatapahtumankin jollain syrjäisellä hiekkarannalla.

Äänestä
  • Ihan hyvin. Nyt ollaan menossa Kreikan maalle mutta kun ilmat lämpenee voi Suomessakin harrastaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko ketään lähdössä Rhodokselle kesäkuun alussa. Ollaan vaimon kanssa lähdössä nudisti rannoille ja kyseltäisiin iäkkäämpää pariskuntaa tai iäkkäämpää yksinäistä miestä juttu kaveriksi ja muutenkin mukaan rannoille.45 v pariskunta. Vaimo hyvä vartaloinen ja posliini.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu