Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kuka tulisi imemään maitoa tisseistä

Eivät mahdu liiveihin enää...ja mies on toisen vaimon luona,mutta ei tykkää imeä maitoa...pitäisi varmaan ostaa rinta pumppu.
Ja jos haluaa tehdä muutakin kuin imeä tissejä niin ...katotaan.....yleensä se kyllä johtaa paljoon muuhunkin...
17462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Uskooko näitä juttuja tosiaan joku??? Voi hyvänen aika sentään...

Äänestä
  • Ehei täs oo uskosta kyse vaan tissien tyhjäyksestä.

    Äänestä

Tulen hellimään imemään

Äänestä
  • Kiitos. Tule vain.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Kiitos. Tule vain.

    Mee navettaan siellä niitä utareita riittää vajakki

    Äänestä

Suomessa kaksinnaiminen on rikos et ei voi olla kahtavaimoa ainakaan virallisesti mu kihloissahan voi olla vaikka kuinka monen kanssa ja asutte saman katon alla kaikki ni pitäs kai jopa olla mahdollista saada yhteinen sukunimi kaikille

Äänestä
  • Niihän sitä vois heti luulla. Ja millälailla naimisis...ei kaikki ole sitä mitä heti luullaan tai aatellaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Niihän sitä vois heti luulla. Ja millälailla naimisis...ei kaikki ole sitä mitä heti luullaan tai aatellaan.

    Spedellä paloi käämit buaahaa

    Äänestä

Voin auttaa neitoa hädässä jos asut PK seudulla.

Tyhjennän tissit kokemuksella ja taidolla.
Ja taitaa siinä touhussa neidolla pillukin herahtaa märäksi.

Gunnar 565

Äänestä
  • Kiitos. Ihana. Asun pk seudun lähellä.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Kiitos. Ihana. Asun pk seudun lähellä.

    Mielelläni autan neitoa hädässä

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Kiitos. Ihana. Asun pk seudun lähellä.

    Kiva,kuinka sinuun sais yhteyttä?

    Mulle voit meilata

    Kurt56atmeiliboxi.fi

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Kiitos. Ihana. Asun pk seudun lähellä.

    No voisin ajella sinnepäin nyt kun on lämmintä.

    Gunnar565

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    No voisin ajella sinnepäin nyt kun on lämmintä.

    Gunnar565

    Olisi ihana katsella ensin kun pullauta ne esiin paidan alta
    Ne olisivat siinä,raskaina ,nännit turpeina ,valmiina lypsettäviksi

    Ahhhj

    Gunnat565

    Äänestä

Päivää, mielelläni tulisin vierailulle. Asun pks ja liikun autolla, mitenkäs sinuun saa yhteyden?

Äänestä

Täällä os tisseille ahnas imijä😋pistä kik
Hemmo.x

Äänestä

Porvoossa löytyisi halukas imemään.50v mies

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eivät mahdu liiveihin enää...ja mies on toisen vaimon luona,mutta ei tykkää imeä maitoa...pitäisi varmaan ostaa rinta pumppu.
Ja jos haluaa tehdä muutakin kuin imeä tissejä niin ...katotaan.....yleensä se kyllä johtaa paljoon muuhunkin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu