Kolme iloista rosvoa

Vladimir, Sergei ja Dimitri. Käänsi kansan kassan ahhahahhah haa.........
6202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aika happaman näköisiä kumminkin, ruplalla on heikko kurssi tänäpänä.

Äänestä

suomen nousu hyvinvointivaltioksi on kekkosen ja venäjän ansiota,mutta kuinkas nyt amerikka ensin, me olemme amerikan uusia mustia,panaania poskeen käkkäräpäät

Äänestä
  • Venäjän "ansiota" siinä mielessä kun eivät pystyneet valtaamaan Suomea ja kehittyminen jatkui.

    Äänestä

Tämä päärosvo sanoi että Slovakian pääministerin ampuminen oli "hirviömäinen rikos" , sama ukko toteaa että päiväkotien ja sairaaloiden pommittaminen on ok.

Äänestä

Nää kolme roistoa on jo yli 2 vuotta uhanneet ydinsodalla, alkaa jo haukotuttaa........

Äänestä

Putleri kävi plankkaamassa Siitin Pingin kengät. Niin nöyrää poikaa jotta....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vladimir, Sergei ja Dimitri. Käänsi kansan kassan ahhahahhah haa.........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu