Päivärinnalla katkera kusi päässä !

Ei ole enää Ylen toimittajana valokeilassa!! Sääli on , kuinka oikeisto tyhmistyttää !
1122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Näin on. Ei eduskunta työ olekaan niin hienoa, kuin on kuvitellut. Ei ole mitään kuulunut Susannesta eka vuoden aikana
Nyt pitäisi päästä EU palkoille, millä tahansa keinolla. Vaikka kirjoittamalla muistelmat, jossa lyttää mm ex työpaikan Ylen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei ole enää Ylen toimittajana valokeilassa!! Sääli on , kuinka oikeisto tyhmistyttää !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu