Vasemmiston antiisemitismi on jo vakavaa luokkaa

Käytännössä vasemmiston vi*a juuta*aisia kohtaan on jo yhtä kovaa kuin muzlimeilla.
16161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Kyllä, mutta mediat on hiljaa vassarien antisemitismistä.

Äänestä

Ja mitä enemmän mennään vasemmiston laitaan, sitä enemmän sitä vihaa on.

Äänestä
  • Toista nyt vielä tota samaa vanhaa juttua.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Toista nyt vielä tota samaa vanhaa juttua.

    Meinaakoo totuus ottaa koville?

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Meinaakoo totuus ottaa koville?

    Totuus on se, että vasemmisto on antisemitististä.

    Äänestä

  • Tuo kirjoitus on aivan roskaa. Junnilan kaasukampanja oli kampanja autoveron poistamiseksi. Siitä on ollut kirjoitukset verkossa iät ja ajat. Junnilahan on oikein hyvissä väleissä Israelin kanssa.

    Äänestä

jos ei ole antisemitisti, on päässä vikaa.

Äänestä

Aloittaja ei vieläkään osaa kirjoittaa, no persujen ylin koulutusaste jonka voivat saavuttaa on perusaste, siitähän se nimi perusjampat tulee.

Äänestä
  • Vasemmistolainen juutalaisvihaaja öyhöttää, miltä tuntuu?

    Ja idioottina sotket tähän persut mukaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Käytännössä vasemmiston vi*a juuta*aisia kohtaan on jo yhtä kovaa kuin muzlimeilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu