Uhrein ikä vaihteli alle 6-vuotiaista yli 60-vuotiaisiin, mutta pääasiassa he olivat 14–40-vuotiaita.
Muiden kuin saksalaisten epäiltyjen osuus oli 54%, sitten tietysti on ne ulkkarit joilla on Saksan kansalaisuus.
Väärä maahanmuutto ei ole rikkaus.
Muiden kuin saksalaisten epäiltyjen osuus oli 54%, sitten tietysti on ne ulkkarit joilla on Saksan kansalaisuus.
Väärä maahanmuutto ei ole rikkaus.
Vastaukset 65
Vanhimmat
Myös Suomessa on kehitysmaalaiset yliedustettuina seksuaalirikoksissa.
Usein nimenomaan muzlimit kyseessä.
Intiassa niitä vasta onkin rutosti ja USA ssa ,
Se hyvä on , ettei matut surmaa niinku suomalaiset .
Kehitysmaalaiset ovat tappaneet monia suomalaisia esim. vuodesta 2015 lähtien.
Ei matut surmaa. Kiitos päivän nauruista!
Siis ahvenanmaalaisiako tarkoitat?
USA hukkuu paskaan lisää ongelmia tulee Mexicon rajan takaa jatkuvasti
Eurooppa hukkuu muslimeihin.
Vuosina 2011–20 raiskauksesta epäillyistä 27 prosenttia oli ulkomailla syntyneitä. Osuus on ollut kasvussa.
Sama joka paikassa.
mm. Turun terrori-isku.....
Täyttä faktaa.
Valtava ongelma.
Kehareita.....
Suomikin mukana.
Todella törkeää.
Fakta homma.
Merkel tykkää tästä osasta cvtään. Runsaasti ihmisuhreja suoraan hänen politiikkansa seurauksena. Mahtaa olla tyytyväinen.
Merkel avasi ovet.
Merkel on out.
Merkel oli tyhmä avatessaan ovet haittamuutolle.
Merkel oli tyhmä kun avasi ovet.
"Not on my watch" sanoo ylväs eliitti.
Mutta juuri heidän "vahtivuorollaan" tulikin suuret määrät veriuhreja ja viattoman veren vuodatusta, lapsikauppaa.
Säälittävät diivailijat.
Eliitti on pihalla kuin lumiukko.
Kaikissa näissä raiskauksisa tekijä on Jussi Halla-aho kuten linkissä todetaan.
Oletko terve?
Saksassakin ihmetellään miten näin käy
Alkaa sielläkin mielipiteet muuttuun.
Joka paikassa.
Omaa kulttuuria ajetaan saksaan voimakkaasti
Musset ajaa.
Saksan nuoriso on alkanut heräämään
https://www.kansalainen.fi/saksan-poliisi-tutkii-ulkomaalaiset-ulos-kappale-hitti-nuorison-keskuudessa/
Koko eurooppa on alkanut heräämään jo aikoja sitten, mutta globalisti-idiootit pistävät vastaan kaikin voimin.
Eli demarit.
Se on oikein.
Paitsi Tanskan demarit jotka kannattavat rajat kiinni muslimeilta politiikkaa. Myös Ruotsin Sdp on koventanut linjaansa haittamaahanmuuttoa kohtaan, mutta Suomen demarit nuolevat vaikka muslimimaahanmuuttajien varpaan välit tarvittaessa.
Naisia raiskataan, koska te sovinistipersut ja muut samalla tavalla naisista ajattelevat kaltaisenne ääliöt vähättelette naisia ja heidän arvoaan, vaikka nainen on ihminen ja yhtä arvokas kuin ihan jokainen muu ihminen, yhtä arvokas kuin sinä sovinisti. Silti te kirjoitatte naisista halventavasti.
Käsitys toisen arvosta vaikuttaa suoraan siihen, miten kohtelee sitä toista, jonka arvoa mielesssään arvioi. Koska ihminen ei pidä eläimiä yhtä suuressa arvossa kuin ihmisiä, se mahdollistaa ihmisille eläinten käyttämisen ravintona eli hyödykkeeenä.
Kuten edellinen esimerkki todistaa, on suuri merkitys on sillä, minkälaisen arvon toiselle elävälle olennolle omassa mielessään antaa. Luulotautiset sovinistit luulevat saavansa kohdella ihmislajin naarasyksilöitä hyväksikäytettävänä objektina, koska eivät sairaalloisessa tyhmyydessään ja älyllisessä heikkoudessaan ja epäloogisuudessaan älyä, että naiset, ihmislajin naaraat, ovat täydellisiä ihmisiä eivätkä todellakaan yhtään vähemmän arvokkaita kuin ihmislajin urosyksilöt.
Olet varmaan femakkonainen jolla on pää pihalla. Ja tässä ei mikään liity persuihin.
Ihsn suoraan ja kiertelemättä tosiasiota katsoen, naisia kohdellaan huonosti niissä maissa, joissa naisten arvo määritellään miesten määrittämin uskonnollisin määritelmin. Muissa tasa-arvoisemmissa maissa, reppanat ja surkealla itsetunnolla varustetut miehet luulevat naisia alas polkemalla ylentävänsä itsensä. Säälittäviä raukkoja.
"Raukat vain menköhöt merten taa..."
Muslimimaissa......
Naisten asema määritellään eri tavalla. Se on erilainen. Ei se ole pelkkää alistamista muillakaan. Se voi vaikuttaa siltä, kun täällä on totuttu eri asioihin.
Jossain muualla joku voisi olla sitä mieltä, että on alistamista erottaa äidit nuorista vauvoistaan ja viedä palkkatöihin, sen lisäksi teettää kotityöt.
Vaatteet pitäisi heittää pois oman ja vieraiden miesten silmien iloksi, esitellä peput ja tissivaot kaikille, tanssia muiden edessä, meikata ja laittaa hiuksia tuntikausia. Tuntemattomien miesten iloksi, niin kuin joku prostituoitu.
Kaikkeen tottuu tai säännöt määräävät ajattelun.
Jos ei ole tottunut näkemään naisia ilman kaiken peittävää kaapua niin jopa nilkan näkyminen saa muslimimiehen himoitsemaan tai lyömään naista.
Länsimaissa on totuttu näkemään paljastavaa pukeutumista eikä sen kummempaa.
Sitten on Etelä- Amerikassa heimoja joissa naiset kulkevat rinnat paljaana ja miehillä on vain pieni lappu tai pussi " vehkeen" suojana.
Kaapupakko on ongelma.
Olet pahasti sekaisin.
Säkki päällä kulkeva käännynäisfeministi palvoo miestään ja allahia usein pakosta ja syyttää kaikkia kantasuomalaismiehiä naisten alistamisesta.
Hullu se on.
Saksa saksalaiselle huutoja kaikuu yökerhot ulkomaalaiset ulos
Päättäjät nukkuu untaan että kaikki hyvin Saksassa lisää matuja
Heille vaaditaan rangaistusta loukkaa maahanmuuttajien kunniaa
Kaikestahan suomen paskamedia on hiljaa. Koskaan ei tapahdu missään mitään.
Rikokset tapahtuivat enimmäkseen kerrostaloissa ja puistoissa, mutta joukko*aiskauksia tehtiin myös vilkkailla paikoilla, kuten ravintoloissa, julkisissa liikennevälineissä, sekä jopa kouluissa ja vankiloissa. Poliisi tutki 106 mahdollista tekijää, joiden ikähaarukka oli laaja: nuorin oli alle 12-vuotias, ja kolme vanhinta yli 60-vuotiaita.
Musseja varmasti yli 90%.
Montako oli Suomessa?
Kyllä ihmiset on samanlaisia joka puolella tätä palloa. Tietenkin rasistit aina yrittävät runnella maahanmuuttajien mainetta niin kuin tässä Valkeakosken tapauksessakin.
Saksassa kytätään rekkoja tarkkaan autobaana samaan aikaan jossain toisaalla tapahtuu raiskaus yms
Valemedioilla on monta keinoa valehteluun. Vaikeneminen on niistä yksi.
mv lehti on valemedia.
Miks teet itsestäs noin helpon tyypin? Ei juttujas tarvi ku kääntää toisinpäin, ni totuus on yleensä siinä.
Ylen uutinen raiskausten lisääntymisestä oli huvittavaa kuunneltavaa.
Valehdeltiin surutta, että määrän kasvu johtuu "ilmoitusherkkyyden lisääntymisestä".
Ns. asiantuntijakin oli raahattu ruutuun. Sanaakaan ei sanonut raiskaajien etnisestä taustasta. Tai uskonnosta.
Miten pitkälle tämä voi Suomessa mennä, ennenkun kantaväestö alkaa muuttaa rajojen ulkopuolelle? Jos Karjala kansoitettaisi, aikooko Venäjä pitää sen osana Venäjää? Krimiläisistä suurin osa oli venakoita, ja puolustusjoukot vaihto puolta. Miksi kansan vaellukset on niin vaikeita hallituksille?
Ei kinosta.
Hei avaaja! Uskottavuutesi kasvaisi 110% jos laittaisit linkin joka todistaa nuo puheesi tosiksi. Ai ei löydy vai...? No voi voi....
Koraanin oppeja noudattavat: muslimit tekevät mitä sairai.pia rikoksia ihan koraanin ohjeiden mukaan. Siitä on ihmisyys ja sivistys kaukana.
Maauimalat jälleen kerran matujen leikkikenttiä ahdistellaan tyttöjä yms sattuu
Tuossa palkinto parempi elämä elintaso smurffeja tuhotaan saksaa jatkuvasti