Kumma tää palstan sotahullu Venäjäkiimavajakki!

Kannattaa Putinin hyökkäyssotia ja haluaisi liittää Suomen Venäjään. Kaikkia sekoboltseja se maa päällään kantaa!
3145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se on joku elämän kaltoin kohtelema syrjäytynyt, joka purkaa pahaa oloaan täällä vastustamalla normisuomalaisia.

Äänestä

Harvinaisen sotahullu putinisti tuo venäjäkiimavajakki.

Äänestä

Mielenterveyspalveluista on säästetty 90-luvulta lähtien ja sen huomaa Venäjäkiimavajakista!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kannattaa Putinin hyökkäyssotia ja haluaisi liittää Suomen Venäjään. Kaikkia sekoboltseja se maa päällään kantaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu