Päätetään itse uudenlainen Eurooppa!

1930 luvun Saksa mallina . Talous kasvoi kohisten , eikä matut , homot ja muut hillunut !
6166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aateveljesi öyhöttävät jo Saksassa.

"”Saksa saksalaisille, ulkomaalaiset ulos” on perinteinen uusnatsien käyttämä iskulause."

https://yle.fi/a/74-20090527

Äänestä
  • klops-klops nats-nats

    Äänestä

Ei tartteta mitään Saksan mallia sillä Saksa hävisi sotilaallisen erikoisoperaation. Nyt on uudet kujeet ja Putin näyttää mallia kuinka sotilaallinen erikoisoperaatio hävitään Pultavan kolmannessa sotilaallisessa erikoisoperaatiossa.

Siperian sienishamaani paljasti tämän ennustuksensa minulle ja se varmempi kuin narkomaaninatsien höyryt.

Äänestä
  • Persut pääsevät eroon homoista yhtymällä heihin. Näinhän tuo asia on ratkaistu aina aiemminkin, jotta jos et voi voittaa vihollisiasi niin yhdy heihin.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Persut pääsevät eroon homoista yhtymällä heihin. Näinhän tuo asia on ratkaistu aina aiemminkin, jotta jos et voi voittaa vihollisiasi niin yhdy heihin.

    Hyvä .

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Persut pääsevät eroon homoista yhtymällä heihin. Näinhän tuo asia on ratkaistu aina aiemminkin, jotta jos et voi voittaa vihollisiasi niin yhdy heihin.

    Aatu sieti jnkv homoja , jos niistä oli hyötyä . Mut sitä kaputt .

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

1930 luvun Saksa mallina . Talous kasvoi kohisten , eikä matut , homot ja muut hillunut !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu