Thaer Manaf Said Al Daraji, poltti vaimonsa elävältä autoon. Näin hän halusi oikeuden mukaan puhdistaa oman kunniansa yhteisönsä silmissä. Pariskunnalta jäi kolme lasta.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000010488178.html
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000010488178.html
Vastaukset 11
Vanhimmat
Hei, en tunne? Onko tämä jonkun Persun ystävä? Tynkkysen?
Sofian ystävä
Toteutti käytännössä omaa kulttuuriaan ja se tuli esille hänen tapauksessaan tuollaisena tekona.
Ihana uusi sopeutuva kylttyyr.
Yleensä rikolliset ovat persujen suosiossa. Onhan persujen joukossa enemmän tuomioita saaneita rikollisia ja rötöstelijöitä kuin muissa puolueissa yhteensä.
Nuo kolme "lasta" olisivat luultavasti tappaneet äitinsä jonkin kunniakysymyksen vuoksi ennen pitkää. Joko työntämällä ikkunasta kadulle tai viiltämällä kaulan auki.
Kulttuuri rikkaus kukkii fantastista
Oliko mahdollisesti 2015 lemmikkejä
Näitä tulee satoja ja tuhansia joka vuosi joten mahdotonta sanoa, että mihin vuosikertaan kuuluu. Toivottavasti teilaavat sen vankilassa.
Miksi maailman piti kulkea niin, että tästä tuli arkea Euroopassa?
En ymmärrä miksei tätä p--kiaista vain ammuta kakaroidensa kanssa, veronmaksajille koituu miljoonien lasku tuon l--sen ja sen hyödyttömien vesipääkakaroiden elättämisestä.