LINDTMAN EI INNOSTA

Andersson näytti Antille kaapin paikan jo toistamiseen. Pressan vaaleissa,ja nyt EU- vaaleissa Lindtman vedettiin kölin alta. Demareiden on syytä vaihtaa puheenjohtajaa,joka ei Orpoa nuoleskele,vai mihin jäi pyydetty anteeksipyyntö jota Orpolta tivattiin.
199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Demareista tuli vihervasemmiston kakkospuolue,ei ole Antista johtajaksi,kun ainut viesti on oikeiston maalittaminen,eikä omaa vaihtoehtoa ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Andersson näytti Antille kaapin paikan jo toistamiseen. Pressan vaaleissa,ja nyt EU- vaaleissa Lindtman vedettiin kölin alta. Demareiden on syytä vaihtaa puheenjohtajaa,joka ei Orpoa nuoleskele,vai mihin jäi pyydetty anteeksipyyntö jota Orpolta tivattiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu