Itsepähän venäläiset tätä haluavat! Heh.

Venäjä on hätää kärsimässä: Pelätty tauti leviää, lapsilta puuttuvat rokotteet
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/71dad1b8-2d51-4971-b6e8-cc0e2e743748
3117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Salaliittoteorioita ja muuta valheellista roskaa levittävä venäjän roistohallinto saa nyt jälleen kärsiä omista pashanpuhumisistaan.

Äänestä

Puten lätti on menossa kivikaudelle

Äänestä

Venäjällä on laitettu aisiat tärkeysjärjestykseen ja tärkein asia on kansanmurhata ukrainalaisia siihen laitetaan nyt kaikki "paukut" ja muut asiat tulee sitten perästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Venäjä on hätää kärsimässä: Pelätty tauti leviää, lapsilta puuttuvat rokotteet
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/71dad1b8-2d51-4971-b6e8-cc0e2e743748

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu