Kuten hyttyset ja muut pistävät hyönteiset. Ketun puremasta en tiedä mitään, rabiesta voi ehkäistä lääkesyöteillä. Entä saivatko lemmikit samat pistokset kuin ihmiset k-piik.
Hyönteiset bioaseena teoria?
Anonyymi-ap
8240
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ei maailmassa ole hyönteisiä enää ollut hetkeen.
Mekaanisia ovat.
Lapissa kuusamos Kainuussa niin perkeleesti kaiken maailman ötökkää ei asiaa ole ulos voi meinen kerta kun tääl käyn lomailee prekellee
Hyttynen on "bioase" jo syntyessään. Kutittaa kauheasti ja punainen ihottuma leviää. Paarmakin. Joku harmaiden ja reptiliaanien ryhmä kehitti labrassa varmaan kaikki vattumaiset asiat. ;) Ihmiskehokaan ei ole vielä täydellinen. Hyviä asioita odotellessa.
Noh kaikkein viisaimmat ja psykiatrienkin mielestä mieleltään terveet upseerit yrittivät tässä kyllä taannoin lepakoista asetta näperrellä liimaamalla pommeja lepakoihin joka takuuvarmasti on mieleltään terveitten käytöstä jonka voi päätellä siitä että psykiatrit ja poliisit eivät reagoi näihin älynväläyksiin millään tavalla. Ihminen ilman arvomerkkiä kauluksessa joutuisi kyllä linnaan mutta upseereilla on joku ihmeellinen diplomaattinen koskemattomuus suoja. Ai te ootte upseereja? Noh eihän tässä sitten mitään rikosta ole tapahtunut jatkakaa toki.
Aijai.
Mulla on mielesttä yksi varsin kookas Lvepakko johon voisi liimailla ja sitten lähettää tuonne Ukrainan rintamalle.
Jos se vaan mielii sinne suuntaan mennä. Yllämainitussa lepakot päätyivät ottamaan nokoset kasarmin polttoainesäiliön alla ja koko alue tuusan paskaksi. Siinä sitten upseerikerholla tultiin siihen tulokseen että ei me kyllä enää lepakoita värvätä.
Ei sitä Lvepakolta kysytä haluaako mennä.
Laitetaan vain menemään.
Joku vielä keksii että niillä voisi levittää tropiikissa malariaa.