Noloimmat muistot teismistä

Riisuin itseni alasti yöllä kaupungin kadulla ja höpisin Jeesuksesta. Heitin lompakkoni kadulle: menetin satoja euroja ja pankkikortin ja muut kortit.

Puhalsin puliukon suuhun, kun luulin Pyhän Hengen parantavan hänet.

Annoin juopolle kolme sataa euroa ja kävin ostamassa sen kavereille hehkuviiniä.
194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itseäni nolotti kun en pystynyt hihhuloimaan kuin muut. Tunsin myös myötähäpeää muiden hihhuloinnista. Minkäs teet kun on syntymäateisti uskonnollisessa lahkossa ja usko ei millään tartu. Saattoivat olla niin saatanan tyhmiä, että jo alle kouluikäinen huomasi, etteivät nämä käy täysillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Riisuin itseni alasti yöllä kaupungin kadulla ja höpisin Jeesuksesta. Heitin lompakkoni kadulle: menetin satoja euroja ja pankkikortin ja muut kortit.

Puhalsin puliukon suuhun, kun luulin Pyhän Hengen parantavan hänet.

Annoin juopolle kolme sataa euroa ja kävin ostamassa sen kavereille hehkuviiniä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu