Kekkosen kuolema.. lopun alku

ja Saatanan lohikääme pääsi valtaan suomessa, punaiset päättäjät Suomelta menee Karjala ja paljon muutakin maata sotakorvauksina. Suomen raja tulee olemaan 1323 raja, Lappi ja Itäsuomi menee naapurille ja sille ei kukaan voi mitään, miksi piti taas mennä natsien kelkkaan?
1125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mene vatu jo nukkumaan, ja keksi parempia satuja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ja Saatanan lohikääme pääsi valtaan suomessa, punaiset päättäjät Suomelta menee Karjala ja paljon muutakin maata sotakorvauksina. Suomen raja tulee olemaan 1323 raja, Lappi ja Itäsuomi menee naapurille ja sille ei kukaan voi mitään, miksi piti taas mennä natsien kelkkaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu