Vantaa juhannuksen alla

5181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Yleistymään on suunta, kun kultuurit voimistuu,

Äänestä

jos niitä uhkasi häätö ja vaiensi lopullisesti 🤣🤣🤣

Äänestä

Tuleeko miekkaria?

Äänestä
  • Mitä veikkaat…hehhehheh.. että tuleeko miekkaria!
    Ei taida uistin naamat lähteä kaduille riekkumaan, kun kyseessä on ilmeisesti kehitysmaamuslimin kunniamurha!
    On nääs sitä ”erillaista” väkivaltaa, kuten SomaLi Andersson sanoisi…

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sellaista mittumaarin alkua
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000010514360.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu