Onko mikään auki kuten ä-klubi, mesikämmen tai jotain muuta.
Etsin kyllä netistä mutta ei löytynyt tietoo
Jos täältä joku tietäs
Kiitos
Etsin kyllä netistä mutta ei löytynyt tietoo
Jos täältä joku tietäs
Kiitos
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Juhannuksen aika kuluu tosi mukavasti tätä Suomi24 Ähtäri keskustelupalstaa lukiessa. Paljon asiaa Ähtärin kaupungin taloustilanteesta, matkailubisneksen epäonnistumisesta ja sen pohtimista, kuka tai ketkä tästä kaikesta ovat vastuussa ja vaihtoehtojen pohtimista, mitä seuraavaksi tapahtuu. Niin mielenkiintoista, että en kaipaa mitään muita juhannushuveja. Hyvää juhannusta kaikille!
Joo ja sitten jos oikein kaipaa jännitystä niin Alavuden palstalla on vuosia ollut käynnissä erittäin jännittävä murhaspekulaatio🤗
Ei taida ähtärissä olla mitään
Täytyy mennä kekiselle tanhuileen
Kiitos
mökiläinen
Onhan täällä se luonto vielä, toki sitäkin rasitetaan, sinilevä etc...
Äkkiä pois paikkakunnalta. Muutoin menee positiivinen juhannusfiilis🐼
Hyvä fiilis tuli kun pyöräilin tuolla eläinpuistolla oli paljon hyväntuulisia ihmisiä liikkeellä 👍👍👍👍
Eikös persut kaapannut koko ä-klupi nimen.
Kiusaamis tarkoitusko.
Nortunen & kumppanit.
Näinkö ne keskustelut Nesteellä kiersi.
Olis antanut sen ilman kun muut olisivat myyneet sen sadoilla tuhansilla veronmaksajien rahoilla. Että mieti siitä kuka teki ja mitä. Olisipa Juha keskustalainen niin heti äänestäisi niin komeaa miestä.
Halla-aholaiset nyt vaan kaappaamallaan PRH nuijimalla nimellä.
Pyörittämään live esityksiä viihdettä ja muuta toista.
Tais jäädä pelkäksi kaappaukseksi.
Nortusen tempaus ei nyt niin kauheasti herätä luottamusta...
Hyvä olis mainos sanoi, rekkakuskikin.
Ryypätään pelti kiinni, Nortusen bisnes nimellä
Ainoa luotettava puolue on keskusta ja tietysti sd, onneksi yhdessä luovat paremman huomisen Ähtärin.
Eipä oo aprillipila päivä.
Noilla eväillä, ne palvelutkin on lopetettu