SIUNATTUA JUHANNUSTA

Niin ne vain mieheni ruokotkin loppuu tälle syksyä.
Kiitollinen siitä.
4298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kai ex edes jostain vielä toimeen tuloa saa? Asiaan auttaa jos on tenavia monen miehen kanssa. Tämän mahdollistaa Suomen sortolainsäädäntö, viis terveellisestä perhekuviosta. Isä ja Äiti.

Äänestä

Eli koulutusavustus toisen asteen loppuun asti on maksettu? Onnea valmistuneelle!

Äänestä

Että kyseessä oli tämmönen ns.helppo tapaus.

Äänestä

Yhden yön ex. Niitä sanotaan hoidoiksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Niin ne vain mieheni ruokotkin loppuu tälle syksyä.
Kiitollinen siitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu