Nämä pähkinä, manteli, rusina, maissi sekotteet sisältävät huonon työmoraalin ja valvomattoman tuotantoketjun vuoksi pieniä kiviä jotka rikkovat hampaat. Mahdollisista paikoista lähtee palasia ja ehjistäkin hampaista lohkeaa paloja ja hammas pitää korjata ja se ei ole halpaa eikä kivaa. Miten tuollaista paskaa sallitaan kauppojen hyllyillä?
Varokaa syömästä myslejä
Anonyymi-ap
3104
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
"Sysmän" myy kotimaista mysliä.
Minä nappaan 5-6 para- eli brasilianpähkinää suuhuni päivittäin - sisältävät valtavasti seleeniä muun hyvä kanssa. Muissa pähkinöissä ei ole läheskään yhtä paljon seleeniä.
"Miten tuollaista paskaa sallitaan kauppojen hyllyillä?"
Oikeisto rakentaa oikeistotyöläisen maanpäällistä paratiisia laskemalla kustannustasoa Viron tasolle. Mehän tiedämme, että Viro on wanha ja wakaa kapitalistinen waltio, jossa ympäri maailmaa käydään oppimassa markkinataloutta.
#normitalkoot #100000virkamiestäkortistoon #terveystarkastajatturhiajakalliitakyylääjiä #toivoopersutjakokoomus