Purrakin herännyt.

Kirjoittelee facebookissa. Ja toteaa että lakia rikotaan joka käy persuille. No itsestään selvyyksiä ei hänen tarvitse tolkuttaa. Kyllä on ollut näytön paikkoja pään aukomisesta. Jos on lomalla niin lomailkoon. Tuskin häntä on pyydetty töihin.
288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

#####################################################

#____________ Olen Suomalainen - Olen PerusSuomalainen ! _____________#

#___Onneksi On PerusSuomalaiset Puolustamassa Suomen Kansaa ! ___#

#____________________ KYLLÄ - PERUS - ON - PARAS ! ______________________#

######################################################

Äänestä
  • Kannatuksenne menee alas kuin lehmän häntä. Joten se siitä parhaudesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kirjoittelee facebookissa. Ja toteaa että lakia rikotaan joka käy persuille. No itsestään selvyyksiä ei hänen tarvitse tolkuttaa. Kyllä on ollut näytön paikkoja pään aukomisesta. Jos on lomalla niin lomailkoon. Tuskin häntä on pyydetty töihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu