Kiva katoa tähtitaivasta 3000 eaa.

Jos joku haluaa tietää, niin Jeesus syntyi 25.12.0002 eaa.
Jupiter ja täysikuu Leijonassa - kuninkaan merkissä= tästä tietäjät tiesivät juutalaisten kuninkaan syntymästä. Saturnus Härässä - mun merkissä klo 00.00.

Raamatun tuhat vuotinen aika 2012- 3012-33 noin.
295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juu. Römppäsen Aarre sai kans aika hyvin kaloja. Katiskalla. Mutta siitä on jo joku vuosi.

Äänestä

Ootko nyt aivan varma, aikaa on vierähtänyt, olikohan edes olemassa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos joku haluaa tietää, niin Jeesus syntyi 25.12.0002 eaa.
Jupiter ja täysikuu Leijonassa - kuninkaan merkissä= tästä tietäjät tiesivät juutalaisten kuninkaan syntymästä. Saturnus Härässä - mun merkissä klo 00.00.

Raamatun tuhat vuotinen aika 2012- 3012-33 noin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu