Hirvee hinta homoteoksista

392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taide on ns. katsojan silmässä. Ei ihmetytä lainkaan, sillä makuasioista voi vain kiistellä.

Äänestä

Kylhän toi on taideteos vailla vertaa ja monalisa jää toiseksi.😲

Äänestä

Näin hetero naisena mielelläni ottaisin makuuhuoneen seinälle.
Vaikka miehet ovat homoja, kuva on naisen silmälle aika mehevä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei se ole tyhmä joka pyytää, vaan se joka maksaa
https://www.msn.com/fi-fi/viihde/uutiset/tom-of-finland-teoksen-arvo-yll%C3%A4tti-kaikki-huutokauppa-ylitti-odotukset/ar-BB1phqz5?ocid=msedgntp&pc=ASTS&cvid=8d537c1d201b4897886300aec5d24c1d&ei=12

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu