Vielä olisi jäljellä kaksi näytöstä. Joihin vuorosanat on jo jaettu ja opeteltu hyvin. Teatteri yleisöstä on myös mittava osallistujakaarti kaiken sorttisia tietäjiä :):) Miespääosan esittäjänä on Litmanni ja naispääosaa esittää Tutturainen. No tämänhän jo tiesittekin. Ensi viikolla on sitten loppunäytös, joka tuottaa orgasmin kaltaista mielihyvää kaikille.
Teatteriesitys nimeltä "Käännytyslaki"
Anonyymi-ap
4172
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ja viimeinen näytös varmaankin ensi viikolla.
Mahtaa Beniä, tuota eduskunnan ainoaa älykköä vituttaa, kun joutuu selittämään tuolle eduskunnan typeryksille selvää asiaa tuosta käännytyslaista.
Perustuslakivaliokunnan lausunto käännytyslaista valmis – nämä kansanedustajat jättivät eriävän mielipiteen
https://www.is.fi/politiikka/art-2000010546225.html
NÄMÄ NAISET OVAT ISÄNMAAN PETTUREITA. MENOLIPPU ITÄRAJAN TAAKSE ILMAN PALAUTUSOIKEUTTA.
Kontula ja tämä Dianra ovat yksiä kommari kätyrejä jotka tuhoavat suomalaisten turvallisuuden tunteen toimillaan eduskunnassa.
Pohjanmaalla osattaisiin heidät eliminoida totuttuun tapaan....sinne ladon taakse.