Bidenin mielenterveyttä ja yleistä terveyttä pidetään niin huonona, ettei hän sovi enää Amerikan sotapääIIiköksi. Se siitä.
https://www.youtube.com/watch?v=lBgudA6Y6NQ
https://www.youtube.com/watch?v=lBgudA6Y6NQ
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mieshän on pelkkä marionettinukke. Ollut koko virkansa ajan.
Jep!
Jokainen vassari ja valtamedian toimittaja kuitenkin kieli pitkällä haluaa juuri Bidenin sormen ydinpommin napille.
Bidenin kannattaisi kyllä luovuttaa ja antaa paikka jollekin nuoremmalle. Vanhojen ukkojen ei pitäisi johtaa maata - ei myöskään Trumpelon vanhan ukon.
Tottakai sopii, eipähän puhu joutavia. Taustajoukot saa häärätä mielin määrin. Kyllä koneisto hoitaa, sodat. Mitä muita asioita niitä olikaan?Bontterissa lukee "Suu kiinni".
Demarit on psykoosissa Amerikan talous pitää saada tuhottua ilman ankeutta niillä ei ole yhtään kannatusta.
Jos ja kun demarit haluavat huomattavaa tason nostoa ja laatua Demokraattien johtoon ja presidentti ehdokkaaksi , Tarkkanäköinen Tolkunmiäs ja Suamalainen sellainen ehottaa, että ; kansallis-sosialistit kouluttavat APINAN joka osaa kirjoittaa nimensä, taso baideniin on huomattava ja nobellin rauhanpalkinnon jakajien työ helpottuu huomattavasti😎🇫🇮🇫🇮😎
Naton ja cia:n = kansallis-sosialistien sätkynukke= marionetti mailmanvaltaa tavoittelevat tämänpäivän natsit= eliitti. Rauhanneuvottelijat on heidän vihollisiaan ja suunnitelman tuhoajia.😎🇫🇮🇫🇮😎
Tosiaan oli selvää jo vaalikampanjasta, että vanhainkotiin kuuluva höppänä oli nostettu tekemään, mitä käsketään. Trump näytti parhaita paloja dementikon höpinöistä kampanjoissaan suurelta ruudulta.
Tuollakin presidentillä niin vähän valtaa että aika samantekevää kuka tulee valituksi.
Bidenkin olisi halunnut jatkaa ukrainan tukemista.
Senaatille ei sopinut joten tukea ei jatkettu.
Mihin nuokaan siis tarvii isopalkkaista turhaketta jolla valtaa ei juuri mihinkään ole.
On se Trumpilla helpot vaalit dementikkoa vastaan.
No mutta juurihan meidän stubbelo kehui että bidenin kunto on ihan hyvä eli aikoo jatkaa vaaleihin haha buahahah eikai siinä sitten voi kun toivottaa trumbelolle onnea jo voitosta ja god belss america.
Biden ei ole mieleltään sairas vaan kyse voi olla muistisairauden oireista, mikä johtuu korkeasta iästä. Ja ei hän koko ajan höpise älyttömiä niinkuin Trump on tehnyt, Trump ei ole mikään älykkö ikinä ollut ja on pihalla kuin lumiukko mitä maailmalla tapahtuu.
Jenkeissä tuo puolue-ja vaalisysteemi on hanurista, ett puolueella on vain yks ehdokas loppuvaiheessa kisaamassa pressan paikasta ja yleensä melko vanhat on usemmiten ehdokkaina.
Biden ei ehkä jaksa ja kykene olla presidenttinä loppuun asti, ikä ja etenevä muistijuttu tekee sitä mahdotonta. Kuitenkin hän yrittää täyttää virkansa, tehnyt isosti töitä Ukrainan tukemisessa, kun muut oman maan hallinnosta ovat pistäneet hanttiin.
Enempi pitäisi olla huolissaan siitä kauhuskenaariosta, ett Trumpista tulisi taas pressa Jenkeissä. Olisi eka kerta, kun USAn johtaja avoimesti fanittaisi sellaista diktaattoria kuten Putin.