Sinusta on tullut Isänmaan vihollinen. Sinä ihannoit Venäjää ja Putinia. Tee palvelus Suomelle ja muuta sinne!
Häpeällistä, Eva Biaudet!
Anonyymi-ap
12406
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Isänmaallisia tässä ovat ne jotka halusivat rajan kiinni. Eivät ne, jotka mielistelevät Venäjää ja Putinia!
Laki on turha ellei rajaa avata. Suomi hävisi koska Putin sai mitä halusi.
Miksi hölmöt haluaa rajan auki? Minkä vuoksi piti lähettää viesti maailmalle, että Suomi joka on koko historiansa puolustanut oikeusvaltiota, nyt heikentää sitä
Maanpetturit pettivät nyt Suomen!
Muutamilla oli selkärankaa. Kun maa on sodassa, miksi päästää ketään tänne?
Naurettavan hölmö ja tarpeeton episodi.
Jos rajaa ei avata koko sotku turhaan. Silloin vihervasemmisto on jälleen voittaja!
Voi hyvä tavaton - oikeusvaltio ja ihmisoikeudet. Vihreät, vasemmisto ja rkp huutavat noiden perään. Kaunis ideologia, mutta ei toimi. Ei nämä elintasopakolaiset aivan tyhmiä ole. Kyllä ne osaa käyttää hyväkseen tällaisia hölmöjä. Miksi heille ei aseteta ihmisvelvollisuuksia????
Pois Suomesta tuollainen ihmisjäte.
toivottavasti muuttaa pois täältä nopeasti, saattaa olla liian myöhäistä , jos liian kauan miettii sitä.
Viimeisiä sivistys porvareita.Kohta kaikki vähänkin älykkäämmät ja sivistyneet leimataan vihervassareiksi!Säädetäänkö laki että älykkyys kielletään?Mitä häh persut?
Ei osaa arvottaa asioita oikeissa suhteissa toimi vain äärisuvakki kiilusilmäisyytensä vaikuttamana
Eva taitaa olla viimeinen RKP;n kansanedustaja jolla on vielä oikeuskäsitys
kohdallaan.
RKP on myynyt itsensä paholaiselle mennessään tällaisen hallituksen
tukijaksi, perussuomalaisten ihmisarvot on nyt omittu.
toivottavasti muuttaa mahdollisimman kauaksi Suomesta, ei kuulu tänne.
On jälleen mutavyörytriggeröinnin aika.
BIAUDET ON AINA OLLUT SUOMI VASTAINEN JA TÄYSIN EPÄ-ISÄNMAALLINEN HENKILÖ. RUOTSALAISIA.
OTTO VILLE KUSINEN
HERTTA KUUSINEN
HELLA VUOLIJOKI, VIROSTA
ERKKI TUOMIOJA
TARJA HALONEN
JNE.
RuotslainenkANSANPUOLUE ON HÄVÄISSYT ITSENSÄ, AINOA IHMISYYTTÄ ARVOSTAVA EDUSTAJA HEILLÄ ON ENÄÄ EVA.
Asiallinen aloitus! Putinistit ja venäjälle hyödylliset idiootit pois Eduskunnasta, se ei ole oikea heille!